افزودن برچسب بر روی محصولات یک فروشگاه اینترنتی می تواند باعث جذابیت بیشتر و افزایش فروش شود.استفاده از افزونه درج نشان و نماد ووکامرس Yith Woocommerce Badge Management این امکان را به شما می دهد که محصولات فروشگاه خود را با تصاویر،اشکال و یا متن زیبا تفکیک کنید.آموزش کار با این افزونه کاربردی را در ادامه ببینید.

تنظیمات عمومی

فعال کردن قسمت مدیر فروشگاه:

به افزونه Yith/مدیریت نشان/تنظیمات بروید.

اگر گزینه دادن دسترسی به مدیریت را فعال کنید مدیر فروشگاه می تواند تنظیمات مدیریت نشان را ویرایش کند.

هنگام استفاده از افزونه نشان در موبایل ممکن است اندازه تصویر مشخص نباشد. با استفاده از گزینه “ mobile breakpoint ” می توانید این اندازه را ویرایش کنید تا نشان به درستی نمایش داده شود.

با استفاده از گزینه موقعیت اجباری می توانید موقعیت نشان را برای هر نوع محصول با استفاده از جاوااسکریپت مشخص کنید.

تنظیمات نشان

به منوی نشان/ افزودن نشان بروید.

نشان می تواند از نوع “متن” ، “css” ، “تصویر” و “پیشرفته” باشد که هر کدام را به طور جداگانه توضیح می دهیم.

گزینه متن

این نشان کاملاً از یک برچسب متنی تشکیل شده است که برای آن می توانید رنگ،اندازه،عرض ،ارتفاع و موقعیت را تنظیم کنید.

 

 

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید می توانید رنگ متن و پیش زمینه را مشخص کنید و اندازه آن ها را تعیین کنید.در قسمت های بعدی حاشیه و گردی حاشیه را با وارد کردن اعداد تغییر دهید.همچنین برای موقعیت و شفافیت نشان می توانید تغییراتی را اعمال کنید.

گزینه CSS

 

 

در این قسمت می توانید نشان مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و متن،رنگ پیش زمینه و رنگ متن را مشخص کنید.در قسمت پایینی محل قرار گرفتن نشان را تعیین کنید.

گزینه تصویر

 

 

مانند قسمت قبل می توانید تصویر مورد نظرتان را انتخاب کنید یا هر تصویر دلخواهی را از قسمت بارگذاری تصویر تعیین کنید.در قسمت بعدی نیز محل قرار گرفتن آن را مشخص کنید.

گزینه پیشرفته

 

نشان های پیشرفته یک سبک از پیش تعیین شده دارند که می توانید رنگ متن و رنگ پس زمینه را تغییر دهید. خصوصیت این نوع نشان ها این است که فقط می توانند برای محصولات “در حال فروش” استفاده شوند و درصد تخفیف به طور خودکار نشان داده می شود.
برخی از نشان ها علاوه بر درصد تخفیف به کاربران این امکان را می دهند تا بدانند که در خرید کالای خود چه میزان پس انداز می کنند.

این افزونه اجازه می دهد تا نشان را برای محصولات تکی یا به صورت گروهی استفاده کنید.علاوه بر این می توانید یک یا چند نشان را انتخاب کنید که به طور خودکار به جدیدترین محصولات و یا کالاهای موجود برای فروش اختصاص یابد.همچنین می توانید همزمان بر روی همان محصول نشان های مختلفی را اعمال کنید.

محصول تکی

برای اختصاص یک نشان به یک محصول خاص از فروشگاه ، به صفحه ویرایش آن بروید و یکی از نشان های ایجاد شده را در قسمت “نشان محصول” انتخاب کنید.

 

 

همچنین می توانید زمان نشان را مشخص کرده و تاریخ شروع و پایان را برای آن تعیین کنید.

در صورتی که می خواهید نشان را در صفحه جزئیات محصول پنهان کنیدTبه افزونه Yith/مدیریت نشان/تنظیمات بروید و گزینه زیر را فعال کنید.

اگر نیاز به اضافه کردن یا حذف نشان از یک محصول دارید ، می توانید به راحتی از طریق گزینه ویرایش سریع محصول مربوطه این کار را انجام دهید.

 

نشان اتوماتیک

به افزونه Yith/مدیریت نشان/تنظیمات بروید.

در این قسمت می توانید برای هر گروه از محصولات نشانی را که طراحی کرده اید انتخاب کنید.

از منوی Yith/مدیریت نشان/نشان های دسته بندی می توانید برای هر دسته از محصولات فروشگاه خود یک نشان انتخاب کنید همین کار را برای نشان های کلاس حمل و نقل نیز می توان انجام داد.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .