این نوشته قسمت 6 از مجموع 10 در سری آموزش افزونه یوزر پرو | User Pro می باشد

محدویت محتوا یکی دیگر از امکانات افزونه محبوب پروفایل ساز User pro می باشد. در این قسمت می خواهیم تب محدودیت محتوا در افزونه یوزر پرو را آموزش دهیم و  در ادامه شرط های موجود در افزونه یوزر پرو برای محدودیت محتوا را بررسی خواهیم کرد.

تب محدودیت محتوا افزونه یوزر پرو

تنظیمات عمومی محدودیت محتوا

تب محدودیت محتوا تنظیمات

آیا میخواهید مطالب سایت را برای مهمان های غیر عضو قفل کنید؟

اگر این قسمت را فعال کنید تمام مقالات برای افرادی که عضو سایت نیستند غیر فعال می شود و پس از ثبت نام می توانند مقالات را مشاهده کنند. این گزینه زمانی کاربرد دارد که محتوای کل سایت شما VIP باشد و کاربر برای دسترسی به محتوا باید هزینه ای را پرداخت کند.

آی دی برگه ای که مهمان ها باید به آن منتقل شوند

اگر گزینه ی بالا را بله انتخاب کرده اید  در این بخش می توانید ID صفحاتی که مهمان می تواند ببیند را  وارد کنید. توجه کنید که  ID صفحات را با کاما جدا کنید و وارد کنید.

تغییر مسیر کاربر مهمان از صفحه ی اصلی به آدرس دلخواه

در این قسمت می توانید کاربران مهمان را به آدرس دلخواه هدایت کنید. در واقع با این کار  افرادی که عضو سایت نیستند را  به آدرس موردنظرتان هدایت کنید.

تغییر مسیر اعضا از صفحه ی اصلی به آدرس دلخواه

این بخش کاملا بلعکس گزینه بالا می باشد. یعنی می توانید کاربرانی که عضو سایت هستند را به آدرس دلخواهتان هدایت کنید.

تنظیمات ویژه محدودیت محتوا

تنظیمات ویژه محدودیت محتوا

محتوای محدود شده را نمایش بده برای

در این قسمت می توانید یک تغییر کلی در نمایش محتوا ایجاد کنید. در واقع می توانید محتوای محدود شده را فقط برای اعضای ثبت نام شده یا فقط برای افراد میهمان نمایش دهید.

آدرس انتقال (اگر یک صفحه کاملا قفل شده است)

در این بخش می توانید آدرس صفحه ای که می خواهید کاربران در هنگام مشاهده محتوای محدود به آن صفحه هدایت شوند را وارد کنید. البته با این تفاوت که کل محتوا قفل نمی شود. در واقع می توانید بخشی از محتوا را محدود کنید.  برای محدودیت یک صفحه , کنار دکمه ی انتشار  گزینه محدود سازی در ویرایشگر هر پست یا برگه قابل مشاهده است.

 

آموزش افزونه یوزر پرو – قسمت پنج – تب تنظیمات خبرنامهآموزش افزونه یوزر پرو – قسمت هفت – تب نصب برگه ها
پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .