این نوشته قسمت 3 از مجموع 10 در سری آموزش افزونه یوزر پرو | User Pro می باشد

در این بخش از آموزش افزونه پروفایل ساز یوزر پرو قصد داریم فیلد دعوت کاربر و استایل دلخواه را آموزش دهیم. در دعوت کاربر می توانید افراد را برای ثبت نام در سایت دعوت کنید و در فیلد استایل دلخواه می توانید ظاهر سفارشی سازی شده داشته باشید. با ما همراه باشید.

فیلد دعوت کردن کاربر

اگر می خواهید کاربران را برای ثبت نام در سایت یا برای انجام فعالیت دیگری مانند مطالعه مقالات جدید دعوت کنید ، می توانید در بخش دعوت کردن کاربران در افزونه یوزر پرو این کار را انجام دهید.فیلد دعوت کاربران

تنظیم دعوت از کاربرانتنظیمات دعوت کاربران

  • اجازه فقط برای دعوت کاربران به منظور ثبت نام : با فعالسازی این بخش می توانید ایمیل هایی برای ارسال دعوت نامه به کاربران بفرستید.
  • موضوع : در این بخش موضوع ایمیل ارسالی را وارد کنید.
  • قالب ایمیل به منظور ارسال ایمیل دعوت نامه : در این بخش می توانید قالب ایمیل را مشخص کنید. برای مثال : شما برای ثبت نام در سایت دعوت شده اید. روی این دکمه کلیک کنید

دعوت از کاربراندعوت از کاربران

آدرس ایمیل را برای دعوت وارد کنید : در این بخش ایمیل هایی که قصد ارسال دعوت نامه را دارید را وارد کنید. ایمیل ها را با ویرگول جدا کنید.

enter cc to emails : اگر قصد دارید به شیوه cc ایمیل ها را ارسال کنید , ایمیل ها را در این بخش وارد کنید.

در نهایت روی دعوت کردن کلیک کنید

CC به چه معناست؟

cc یعنی carbon copying . در واقع وقتی ایمیل را ارسال می کنید با cc می توانید یک کپی از ایمیل های ارسال شده را به یک فرد دیگری ارسال کنید.

 CC با To چه فرقی دارد؟

وقتی ایمیلی را ارسال می کنید در کادر to باید ایمیل مخاطبین تان را برای دریافت ایمیل وارد کنید. اما فرض کنید مدیر شرکت تان از شما خواسته است که ایمیل هایی را به مشتریان بفرستید و یک کپی از ایمیل ارسال شده را هم به مدیر ارسال کنید. در کادر to باید آدرس ایمیل های مخاطبین و در کادر cc ایمیل مدیریتان برای ارسال یک کپی از ایمیل را وارد کنید.

فیلد استایل دلخواه

اگر می خواهید استایل سفارشی سازی شده برای ظاهر بخش های مختلف افزونه مانند پنل کاربران ، فرم ورود و خروج داشته باشید می توانید در این بخش تنظیمات ظاهر را وارد کنیدفیلد استایل دلخواه

استایل دلخواهتنظیمات استایل دلخواه در یوزر پرو

در این بخش اگر می خواهید ظاهر را سفارشی سازی کنید در این بخش می توانید کد های css را وارد کنید. البته این بخش نیاز به دانش فنی دارد. اگر در هنگام سفارشی سازی css اگر مشکلاتی به وجود آمد می توانید تنظیمات استایل را به حالت اولیه برگردانید.

نتیجه گیری

در این بخش از آموزش افزونه یوزر پرو آموزش دادیم که چطور می  توانید کاربران را برای ثبت نام دعوت کنید و نحوه ارسال یک کپی از ایمیل را بررسی کردیم و توضیح دادیم که چطور می توانید استایل سفارشی سازی شده داشته باشید. موفق باشید.

آموزش افزونه یوزر پرو – قسمت دو – تب فیلدآموزش افزونه یوزر پرو – قسمت چهار – تب تاییده های ایمیل
پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .