ابزارک های متنوعی در وردپرس وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان قابلیت های جذابی مانند شبکه های اجتماعی، ورود به سایت، اطلاعات تماس با ما، اطلاعات آب و هوایی و… را به وب سایت افزود. برای استفاده از این ابزارک ها باید افزونه مرتبط را نصب و راه اندازی کنید. در این مقاله قصد داریم افزونه ای را به شما معرفی کنیم که تعدادی از کاربردی ترین ابزارک ها را در یک مجموعه نصب می کند. افزونه Ultimate Widgets Light یکی از افزونه های ساده با بیش از 2 هزار نصب فعال در وردپرس است.

افزونه Ultimate Widgets Light

افزونه Ultimate Widgets Light

ویژگی های افزونه

  • سادگی نصب
  • پشتیبانی از ابزارک های متنوع
  • امکان اضافه کردن ابزارک ها و استایل های بیشتر در نسخه پیشرفته
  • منحصربه فرد و زیبا

نصب افزونه

برای نصب این افزونه می توانید آن را از مخزن سایت وردپرس دانلود کنید و یا در پیشخوان وردپرس اقدام به نصب کنید. برای آموزش نصب افزونه به آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید. بعد از نصب افزونه به صورت زیر در پیشخوان وردپرس اضافه می شود.

نمایش در پیشخوان

نمایش در پیشخوان

فعال کردن ابزارک ها

ابتدا به منوی UWL Panel / Widgets مراجعه کنید. صفحه ای به صورت زیر باز می شود. از منوی ابزارک ها، در صورت نیاز به هر کدام از ابزارک ها ، کلید مقابل آن را در حالت روشن یا ON قرار دهید.

فعال کردن ابزارک ها

فعال کردن ابزارک ها

در مرحله بعد به منوی نمایش / ابزارک ها مراجعه کنید. ابزارک های فعال شده را در قسمت ابزارک های در دسترس مشاهده می کنید. با کشیدن و رها کردن هرکدام ، آن را به ناحیه ابزارک افزونه اضافه کنید. در زیر تعدادی از ابزارک های اضافه شده را مشاهده می کنید.

ابزارک های اضافه شده

ابزارک های اضافه شده

پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .