ایجاد تقویم رویدادها از مهمترین کارهایی است که برای سامان دهی رویداد ها در وب سایت انجام می شود. وردپرس دارای افزونه های فراوانی در این زمینه است. یکی از این افزونه ها Tockify Events Calendar است. این افزونه به شدت ساده است و در کمترین زمان ممکن می توانید تقویم رویدادهای خود را با آن طراحی کنید. در این افزونه علاوه بر تقویم اصلی، یک تقویم کوچک وجود دارد که با دقت طراحی شده است تا به خوبی در فضاهای کوچک مانند نوار کناری کار کند.

افزونه Tockify Events Calendar

افزونه Tockify Events Calendar

ویژگی های افزونه

  • ظاهر بسیار ساده و قابل تنظیم
  • همگام سازی با تقویم گوگل
  • اشتراک گذاری با فیس بوک، توییتر و …
  • یکپارچه سازی صفحه وب
  • و بسیاری امکانات جذاب دیگر

نصب افزونه

برای نصب این افزونه راه های مختلفی وجود دارد. می توانید افزونه از مخزن سایت ورد پرس دانلود کنید. یا به طور مستقیم در پیشخوان وردپرس اقدام به نصب کنید. برای آشنایی بیشتر با نصب افزونه به  آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید. بعد از نصب افزونه به صورت زیر در پیشخوان وردپرس اضافه می شود.

نمایش در پیشخوان

نمایش در پیشخوان

تنظیمات اولیه

بعد از نصب افزونه روی Tockify Calendar در پیشخوان وردپرس کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید.

تنظیمات اولیه

تنظیمات اولیه

بعداز انجام تنظیمات اولیه و مطالعه توضیحات استفاده از تقویم به منوی نمایش / ابزارک ها رفته و در ستون ابزارک های در دسترس ، ابزارک ایجاد شده را به شکل زیر مشاهده کنید.

ابزارک اضافه شده

ابزارک اضافه شده

با کشیدن و رها کردن آن را به ناحیه ابزارک ها اضافه کنید. در صفحه تنظیمات آن به صورت زیر عنوان و نام کوتاهی برای تقویم ایجاد کنید.

تنظیمات ابزارک

تنظیمات ابزارک

برای استفاده از تم های آماده این تقویم می توانید به  وب سایت تقویم های جذاب Tockify مراجعه کنید. بعداز ایجاد حساب کاربری میتوانید از تم های موجود استفاده کنید.

تقویم ساخته شده به صورت زیر در وب سایت نمایش داده می شود.

نمایش در صفحه وب

نمایش در صفحه وب

پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .