نحوه ی افزودن sweet alert و یا هشدارهای زیبا به سایت های وردپرس

آیا تابحال در وبسایت های بوده اید که بعد از انجام یک عمل خاص یک هشدار یا اعلان را به شکل زیبایی به شما می دهند. در این مطلب از وب سایت کانی تمز دقیقاً نحوه انجام اینکار را به شما نشان خواهیم داد. اگر از مدیران وبسایت هایی هستید که خیلی زیاد به تجربه کاربر و محیط وب سایت خود حساس هستید و همیشه مایل هستید که محتوای منحصر به فرد و زیبایی را به کاربر نمایش دهید به شما استفاده از اسکریپت sweet alert  را پیشنهاد می کنیم.

اما sweet alert چیست ؟

قبل از اینکه به بررسی sweet alert بپردازیم  باید در مورد خود alert  صحبت کنیم. اگر کمی با مبحث طراحی وب سایت آشنا باشید، خواهید دانست که در زبان جاوا اسکریپت برای نمایش هشدار به کاربران از دستور alert استفاده می شود،  نمونه استفاده از یک دستور alert معمولی با استفاده از جاوا اسکریپت را می توانید در تصویر زیر مشاهده فرمایید:

اما هنگامی که از sweet alert استفاده کنیم می‌توانیم برای نمایش هشدارها واعلان های مختلف به کاربر، از هشدار ها و اعلان های زیبا که هم باعث جذابیت وب سایت و هم باعث افزایش تجربه کاربری می شود ، استفاده کنیم. در این نوشته قصد داریم به شما نحوه اضافه کردن این هشدار ها و اعلان های زیبا به وردپرس را آموزش دهیم.

در تصویر زیر می توانید یک نمونه از هشدارهایی که توسط sweet alert به کاربر نمایش داده شده است را ببینید:

نحوه اضافه کردن Sweet Alert به وردپرس

به راحتی و در کمتر از یک دقیقه می توانید کتابخانه Sweet Alert رابه وردپرس خود اضافه کنید. برای این کار کافی است قطعه کد زیر را قبل از تگ <head/> در فایل header.php قالب خود قرار دهید. این همه ی کاری است که برای استفاده از sweet alert باید انجام دهید:

تمام آنچه که لازم بود انجام دهید انجام شده است حال برای نمایش هشدارهای زیبا به کاربران خود می توانید مانند کدهای زیر ، هشدار های زیبا را به کاربران خود نمایش دهید.

نحوه ی استفاده از sweet alert 

در هر جایی از قالب خود که قصد داشتید هشدار های زیبا را به کاربران خود نمایش دهید کافی است که هشدار مربوطه را به جای جمله ی Hello World مانند کد زیر قرار دهید:

البته این کتابخانه ویژگی های بسیار زیادی دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها هشدار های پیشرفته تری که می تواند با کاربر تعامل بیشتری برقرار کند را بسازید اگر بیشتر به این موضوع علاقه مند هستید کافی است که به وب سایت اصلی Sweet alert مراجعه کنید.

در عکس زیر می توانید یک نمونه از هشدار های حرفه ای را که می توان توسط این کتابخانه به کاربر نمایش داد را ببینید

باید بدانید که به سادگی می‌توان از این هشدار ها در قالب خود استفاده کرد و هشدار های زیبایی را به کاربر نمایش داد. البته اگر در زمینه مدیریت وبسایت خود کمی حرفه ای تر می خواهید عمل کنید و یا اگر از کسانی هستید که قصد دارید وارد بازار کار طراحی قالب شوید به شما استفاده از این کتابخانه را پیشنهاد می کنیم. استفاده از این کتابخانه آنقدر آسان می باشد که حتی کاربران معمولی به راحتی می توانند از آن استفاده کنند

پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .