آموزش جامع گوگل وبمستر تولز
همیشه یک سایت تازه تاسیس را مانند یک فروشگاه بزرگ در دل کویر در نظر بگیرید . برای اینکه سایت شما را توسط کاربران اینترنتی مورد بازدید قرار بگیرید باید در نتایج جستجوی موتورهای جستجو مانند گوگل نمایش داده شود . به عملیات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو سئو یا SEO گفته می شود . یکی از ابزارهای رایگان اما بسیار کاربردی و قدرتمند در زمینه بررسی رتبه سایت ، مشکلات سایت ، افزایش سئو و بهینه سازی Google Search Console می باشد .

این ابزار دارای نام های دیگری مانند گوگل وبمستر ، گوگل وبمستر تولز Google Webmaster Tools نیز می باشد . با این ابزار کاربردی شما می توانید به صورت بسیار حرفه ای مواردی مانند ورودی های گوگل ، رتبه سایت برای هر جستجو ، میزان نمایش سایت در جستجوهای مختلف و … را بررسی کنید و سایت خود را بوسیله آمار و ارقام این ابزار ، به سرعت بهینه کنید و آن را هر چه بیشتر در معرض دید کاربران اینترنتی قرار دهید و ترافیک و بازخورد سایت خود را بیشتر کنید .

در این سری آموزشی از کانی تمز ما تلاش می کنیم تا تمام جنبه های Google Search Console را مورد بررسی قرار دهیم . پیشنهاد می کنیم این سری آموزشی را به دقت مطالعه کنید و سایت خود را هرچه بیشتر حرفه ای و بهینه کنید .