ارائه لیست تمام قلاب های وردپرس در این دوره آموزشی امکانپذیر نیست . در بخش های قبلی این فصل شما برخی از قلاب های رایج وردپرس را به همراه مثال هایی از آنها را مشاهده نمودید . البته در مثال های گفته شده ساده ترین کارهایی که با قلاب های وردپرس قابل انجام بودند را بررسی کردیم ، در حالی که شما می توانید استفاده های بسیار حرفه ای تر یا پیچیده تری از آنها را داشته باشید .

بررسی مداوم تغییرات کدهای هسته وردپرس در هر نسخه جدید ، به شما کمک می کند که از قدرت قلاب های قبلی و جدید وردپرس در افزونه های خود استفاده کنید و افزونه های قدرتمندتر و انعطاف پذیری را توسعه دهید .

جستجو در قلاب های موجود در کدهای هسته

به عنوان یک توسعه دهنده افزونه های وردپرسی شما باید با کدهای هسته وردپرس آشنا باشید . با بررسی و مشاهده قلاب های وردپرس شما به صورت فوق العاده خوبی عملکرد و کارکرد وردپرس را یاد خواهید گرفت .

تا کنون روشی بهتر از بررسی و درک کدهای PHP و دنبال کردن دستورات آن برای درک فرآیند هر کد کشف نشده است .

یک روش بسیار ساده برای جستجوی قلاب های وردپرس این است که در پوشه ای که کل یا بخشی از فایل های وردپرس را شامل می شود ، توسط یکی از نرم افزارهای ویرایش متن مانند Visual Studio Code ،  Sublime Text ، Notepad++ و … به دنبال کلماتی همچون do_action ،  do_action_ref_array ، apply_filter و apply_filter_ref_array بگردید .

با انجام این نوع جستجو قطعاً به توابعی که در این فصل بررسی شدند نیز برخورد خواهید کرد و همچنین قلاب های فیلتر و اکشن دیگری را نیز مشاهده می کنید که می توانند کدنویسی شما را بسیار بهبود دهند .

مزایای ایجاد قلاب های سفارشیقلاب های متغیر وردپرس
پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .