برچسب های افزونه یا plugin tags عبارت های جستجو شده در مخزن وردپرس برای پیدا کردن افزونه های مورد نظر کاربران می باشند .

به عنوان مثال زمانی که شما در مخزن وردپرس عبارت widget را برای مشاهده همه ی افزونه های مرتبط با ابزارک ها را جستجو می کنید در واقع از برچسب های افزونه استفاده کرده اید .

در بخش زیر برچسب های افزونه پرطرفدار که توسط کاربران در مخزن وردپرس جستجو شده اند را مشاهده می کنید .

Twitter :  بیشتر افراد توییتر را به عنوان یک میکروبلاگ و محلی برای به اشتراک گذاری لینک ها دوست دارند . برای مشاهده افزونه هایی که به نوعی از twitter در عنوان ، توضیحات ، برچسب افزونه و … خود استفاده کرده اند  از لینک زیر استفاده کنید .

https://wordpress.org/plugins/tags/twitter

Google : مکان دوم برچسب های افزونه را برچسب Google به خود اختصاص داده است . معمولاً در هر سایتی از یکی از سرویس های گوگل مانند نقشه گوگل ، تبلیغات گوگل و سایر ابزارهای آن استفاده می شود . پس شما هم می توانید با جستجوی مستقیم در مخزن وردپرس و یا استفاده از لینک زیر در میان ده ها افزونه ی موجود به دنبال افزونه ی مورد نظر خود جستجو کنید .

https://wordpress.org/plugins/tags/google

Widget : ابزارک ها بخش مهمی از وب سایت های وردپرسی هستند . تقریباً تمام افزونه هایی که به نوعی با بخش ابزارک ها در ارتباط هستند از برچسب Widget استفاده کرده اند و پیدا کردن آنها راحت است . برای مشاهده ی افزونه های دارای برچسب Widget از لینک زیر استفاده کنید .

https://wordpress.org/plugins/tags/widget/

مشاهده و بررسی “محبوب ترین برچسب های افزونه” یک راهکار بسیار مفید برای ایده پردازی در توسعه ی افزونه های وردپرس است .

معرفی چند افزونه محبوب وردپرسمزایای افزونه های وردپرس
پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .