افزونه ها دارای قابلیت به اشتراک گذاری ساده با دیگران را دارند . در بیشتر مواقع نصب یک افزونه راحتتر از این است که از شخصی بخواهید قطعه کدی را به قالب سایت خود اضافه کند .

همچنین استفاده از افزونه این اطمینان را ایجاد می کند که یک قطعه کد در چندین سایت عملکرد مشابهی داشته باشد .

اگر شما به چند افزونه وردپرس علاقه داشته باشید ، می توانید آنها را در هر سایت وردپرسی که تمایل دارید نصب کنید . اجازه دهید این مورد را کمی بیشتر توضیح دهیم . فرض کنید شما همیشه بعد از نصب وردپرس 10 افزونه را که در مخزن وردپرس وجود دارند را بر روی وردپرس نصب می کنید . روش احتمالی که به ذهن شما می رسد این است که در منوی افزونه ها / افزودن افزونه نام تک تک افزونه ها را جستجو کرده و سپس آنها را نصب و فعال کنید . اما توسعه دهندگان وردپرس یک راه حل ساده تر نیز در اختیار شما قرار داده اند . کافیست در سایت wordpress.org یک اکانت ایجاد کنید و وارد آن شوید . سپس افزونه هایی که مایل هستید در هر وردپرس نصب شوند را بوسیله آیکن قلب در صفحه افزونه به لیست علاقه مندی خود اضافه کنید .

بعد از اینکار برای نصب افزونه ها کافیست به منوی افزونه ها / افزودن و سپس به تب علاقه مندی ها مراجعه کنید . در کادر مربوطه ، نام کاربری خود در سایت wordpress.org را وارد کنید و روی دکمه “ دریافت علاقه مندی ها ” کلیک کنید . با اینکار تمام افزونه هایی که شما قبلاً در سایت wordpress.org به لیست علاقه مندی خود اضافه کرده اید ، به شما نمایش داده می شوند و شما به راحتی می توانید آنها را نصب و فعال کنید .

جداسازی افزونه ها و پوسته هابروزرسانی های آسان افزونه های وردپرس
پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .