یکی از ساده ترین راه ها برای آگاهی از محصولات و خدمات، تبلیغات و معرفی آنها به کاربران است تا بعد از آشنایی بتوان میزان رضایت از آنها را به دست آورد. احتمالاً برای شما پیش آمده باشد که هنگام مشاهده وب سایت ها تبلیغات متنوعی را در این صفحات مشاهده کنید . افزونه های ساده و جذابی در وردپرس برای این کار طراحی شده است. Meks Easy Ads Widget با بیش از 30 هزار نصب فعال یکی از افزونه های بسیار ساده و پرکاربرد در این زمینه می باشد.

افزونه Meks Easy Ads Widget

افزونه Meks Easy Ads Widget

ویژگی های افزونه

  • اضافه کردن تعداد نامحدود تبلیغات در یک ابزارک
  • استفاده از اندازه های از پیش تعیین شده یا اندازه دلخواه
  • پشتیبانی از تبلیغات تصویری
  • نمایش تصادفی تبلیغات
  • محدود کردن تعداد آگهی ها در هر نمایش
  • ایجاد تبلیغات

نصب افزونه

نصب این افزونه مشابه سایر افزونه ها بسیار ساده می باشد کافی است برای دانلود آن به مخزن سایت وردپرس مراجعه کنید و یا به صورت مستقیم از پیشخوان وردپرس اقدام به نصب کنید. برای مشاهده مراحل نصب افزونه به آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید. بعد از نصب افزونه به منوی نمایش و زیر منوی ابزارک ها مراجعه کنید این ابزارک به صورت زیر نمایش داده می شود.

ابزارک اضافه شده

ابزارک اضافه شده

کار با افزونه

تنظیمات ابزارک

تنظیمات ابزارک

در ابتدا عنوان تبلیغ را تعیین کنید. سایز آن می تواند کوچک یا بزرگ باشد یا به صورت سفارشی برحسب پیکسل مشخص کنید. می توانید گزینه nofollow را انتخاب کنید تا در صورت تمایل نداشتن کاربر به تبلیغات آن را رد کند. چرخش تنظیمات، تصادفی شدن آنها و باز شدن در لینک جدید را در صورت تمایل انتخاب کنید. تعداد تبلیغات نمایش داده شده در هر بازدید را تعیین کنید.

در نهایت برای اضافه کردن تبلیغ بر روی گزینه Add New کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود.

تبلیغ جدید

تبلیغ جدید

در کادر اول لینک تبلیغ را وارد کنید و در کادر دوم عکس موردنظر برای تبلیغ را بارگذاری کنید و نتیجه را ذخیره کنید.

در پایان تبلیغ نمایش داده شده در وب سایت را به صورت زیر مشاهده می کنید.

نمایش تبلیغ

نمایش تبلیغ

با استفاده از این افزونه  می توانید به تعداد موردنیاز ابزارک تبلیغات را درون ناحیه ابزارک اضافه کنید و هرکدام را به صورت جداگانه تنظیم کنید.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .