ابزارک های متنوعی در وردپرس وجود دارد. یکی از راه های ساده برای استفاده از آنها نصب افزونه هایی است که مجموعه ای از ابزارک ها را باهم برای شما نصب می کنند. یکی از این افزونه ها Gabfire Widget Pack است. این افزونه یک پکیج رایگان برای آن دسته از کاربرانی است که به دنبال ضروری ترین افزونه ها در وردپرس هستند. این افزونه بر روی انواع تم های وردپرس تست شده و قابل استفاده است. مجموعه ای از بهترین ابزارک ها را می توانید با نصب این افزونه در ناحیه ابزارک خود داشته باشید. این افزونه بیش از 5 هزار نصب فعال دارد.

افزونه Gabfire Widget Pack

افزونه Gabfire Widget Pack

نصب افزونه

نصب این افزونه بسیار آسان است و مجموعه ای از محبوب ترین افزونه ها را در اختیار شما قرار می دهد.برای دانلود و نصب این افزونه کافی است به مخزن سایت ورد پرس مراجعه کنید و یا به صورت مستقیم از پیشخوان وردپرس اقدام به نصب کنید. برای آموزش مراحل نصب افزونه به آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید. بعد از نصب زیرمنویی برای تنظیمات افزونه در منوی نمایش به صورت زیر اضافه می شود.

تنظیمات افزونه

تنظیمات افزونه

بر روی Gabfire Widget Pack کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود.

فعال کردن ابزارک ها

فعال کردن ابزارک ها

در لیست ابزارک های موجود برحسب نیاز ابزارک ها را فعال کنید. بدین صورت که کلید مقابل آنها را در حالت ON قرار دهید. بعد از فعال کردن در منوی نمایش، زیرمنوی ابزارک ها، ابزارک های فعال شده به صورت زیر قابل مشاهده هستند.

ابزارک های فعال شده

ابزارک های فعال شده

برای استفاده از هرکدام از ابزارک ها با کشیدن و رها کردن آن را در ناحیه ابزارک اضافه کنید و در منوی باز شده تنظیمات آن را انجام دهید.

نمونه ی ابزارک های موجود به صورت زیر می باشند:

  • ابزارک اسلایدر ویدیو
  • ابزارک نمایش پست های اخیر توییتر
  • ابزارک جستجوی بایگانی
  • ابزارک جستجو
  • ابزارک آیکون های شبکه های اجتماعی
  • ابزارک پست های اخیر
  • و بسیاری ابزارک های مفید و کاربردی دیگر
پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .