نمایش نقش هر کاربر در کنار دیدگاهش، می تواند وزن و اهمیت خاصی به آن دیدگاه بدهد. به طور مثال، اگر یک نویسنده و یا یک مدیر دیدگاهی ثبت کند، کاربران و بازدیدکننگان می توانند به راحتی متوجه شوند که نقش کاربری که این دیدگاه را ثبت کرده است، چیست و از چه اهمیتی برخوردار است. اگر شما هم به دنبال روشی برای نمایش نقش کاربران در کنار دیدگاهشان در وب سایت وردپرسی خود هستید ، در ادامه این مقاله از کانی تمز با ما همراه باشید .

 

چرا باید نقش کاربر را در کنار دیدگاهش نمایش داد؟

اگر شما به کاربران وب سایتتان اجازه ثبت نام در وردپرس را می دهید و وب سایتتان، کاربر محور است، نمایش نقششان در کنار دیدگاه هایشان می تواند آن ها را معرفی کند. به طور مثال، اگر یک نویسنده، در دیدگاه ها، دیدگاهی ثبت کند؛ بقیه کاربران متوجه می شوند که این دیدگاه توسط یک نویسنده به ثبت رسیده است . این کار درواقع باعث می شود که سطح تجربه و اعتماد کاربران وب سایتتان تا حدود بسیار خوبی، افزایش پیدا کند.

بسیاری از قالب های وردپرسی، تنها دیدگاه هایی که توسط نویسنده مطلب ارسال شده باشد را هایلایت می کنند و این باعث می شود که نقش کاربران دیگر وب سایت، نمایان نشود. پس بیاید نگاهی به نحوه چگونگی نمایش نقش کاربران در کنار دیدگاه هایشان بیندازیم.

نمایش نقش کاربری در کنار دیدگاه ها در وردپرس

در این روش، شما باید قطعه کدی که به شما می دهیم را در یکی از فایل های وردپرس وب سایتتان مانند فایل functions.php قرار دهید.

در ابتدا، فایل functions.php سایت وردپرسی خود را ویرایش کرده و کد زیر را در آن قرار دهید:

عملکرد کد بالا، از فیلتر های وردپرس برای نمایش نام نویسنده دیدگاه ها که شامل نقش کاربریشان هم می شود، استفاده می کند.

حال می توانید وب سایت وردپرسی خود را مشاهده کنید. توچه داشته باشید که کاربرانی که در وب سایتتان ثبت نام کرده اند، نقش کاربریشان در کنار اسمشان نمایش داده می شود و برای کسانی که ثبت نام نکرده اند، غیر از نام‌شان، چیز دیگری نمایش داده نمی شود.

حال که ما نقش کاربران را در کنار اسم دیدگاهشان نمایش داده ایم، وقتش رسیده تا به عبارت نقش کاربری‌شان کمی استایل دهیم تا واضح تر بنظر برسد.

در کدی که معرفی کردیم، برای هر نقش کاربری، ما یک کلاس CSS تعریف کرده ایم. پس می توانیم از کد های CSS زیر برای استایل دهی آن ها استفاده کنیم.

شما می توانید از کد CSS زیر برای یک نمونه ساده استایل دهی و شخصی سازی، استفاده کنید:

شما می توانید در قطعه کد بالا، هر تغییر دیگری که می خواهید را انجام دهید.

حال دمویی که دیدگاه های ما را در وب سایت نمایش داده می شود، بدین شکل است:

پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .