اگر شما نیز یک مدیر وب سایت وردپرسی هستید حتماً تا کنون برای رفع نیازهای وب سایت خود و یا اضافه کردن امکانات جدید به آن سراغ افزونه های وردپرس رفته اید . سیستم مدیریت محتوای وردپرس با داشتن هسته ای قوی و انعطاف پذیر بستری را فراهم کرده که توسعه دهندگان مختلف در سراسر دنیا بتوانند بوسیله افزونه ها ، امکانات مختلف و متنوعی را به آن اضافه کنند .

افزونه وردپرس چیست ؟

به صورت خیلی ساده ، یک افزونه وردپرس یک یا چند فایل می باشد که یک یا چند امکان را به هسته وردپرس اضافه می کند .

چرا افزونه ها ایجاد می شوند ؟

با توجه به اینکه امکان قرار دادن تمام امکانات مورد نیاز وبمستران و مدیران سایت های وردپرسی به صورت توکار و پیش فرض در وردپرس وجود ندارد ، امکانات مورد نظر از طریق افزونه ها به وردپرس اضافه می شوند و این مورد باعث تنوع بسیار بالای امکانات سایت های وردپرسی در کل دنیا شده است .

آیا برای نیاز شما افزونه ی آماده ای وجود دارد ؟

در بیشتر از 95% اوقات ، امکاناتی که شما می خواهید به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید ، قبلاً افزونه ی آنها نوشته شده اند و شما می توانید به راحتی آنها را به صورت رایگان و یا تجاری تهیه کنید و در وب سایت وردپرسی خود نصب کنید . تاکنون ده ها هزار افزونه رایگان و تجاری برای وردپرس تولید شده است که روز به روز به تعداد آنها اضافه می شود .

بهرین مکان برای پیدا کردن افزونه های رایگان وب سایت رسمی وردپرس به آدرس wordpress.org می باشد که بعد از ورود به سایت کافیست بخشی از اسم افزونه مورد نظرتان را تایپ کنید . چنانچه با افزونه های وردپرس هم آشنایی ندارید می توانید در سایت کانی تمز بخشی از امکان مورد نظر خود را در بخش جستجو وارد کنید . مثلاً اگر به دنبال اضافه کردن بخش تماس به ما برای سایت خود هستید ، کافیست عبارت ” تماس با ما ” را در بخش جستجوی سایت کانی تمز تایپ کنید .

چرا به افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟

گاهی اوقات برای امکان یا نیاز مورد نظر شما در بین افزونه های وردپرس گزینه مناسبی وجود ندارد . یا اینکه افزونه هایی وجود دارند که تمام انتظارات شما را برآورده نمی کنند . در این مواقع بهترین راهکار ایجاد یک افزونه اختصاصی برای شماست .

برای شروع فرآیند استعلام افزونه نویسی اختصاصی چکار کنم ؟

برای شروع کافیست فرم زیر را به صورت کامل پُر کنید و آن را برای ما ارسال کنید . پس از بررسی کارشناسان فنی تیم کانی تمز با شما تماس گرفته و یا هزینه و زمان انجام کار را برای شما ارسال می کنند .

 

  • شماره موبایل خود را به صورت کامل ، به همراه صفر وارد کنید
  • اگر توضیحات افزونه را در قالب فایل ارسال می کنید کافیست یک خط تیره یا - در این فیلد وارد کنید
  • انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, png, pdf, zip, doc, docx.
    در صورتی که توضیحات افزونه شما در یک فایل می باشد آن را این بخش آپلود کنید . پسوندهای مجاز عبارتند از : jpg,jpeg,png,pdf,zip,doc,docx
  • اگر نیاز به ارائه یک لینک دارید ، آن را در این بخش وارد کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .