از طریق افزونه Custom Product Tabs این امکان فراهم می شود تا مدیران فروشگاه های ووکامرسی تب های جدیدی را ایجاد کنند. تب هایی که توسط این افزونه ایجاد می شود، در کنار سایرهای تب های ووکامرس (توضیحات و دیدگاه ها) نشان داده خواهد شد. با ما همراه باشید تا با نحوه کار این افزونه آشنا شوید.

 

نصب و فعال سازی افزونه

ابتدا افزونه را از صفحه Custom Product Tabs for WooCommerce در مخزن وردپرس دانلود کنید. همچنین می توانید از منوی افزودن افزونه به طور مستقیم روی سایت دانلود کنید و افزونه را فعال کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر آموزش نصب افزونه را مشاهده کنید.

 

آموزش کار با افزونه Custom Product Tabs

پس از اینکه افزونه را فعال کنید، می توانید از آن استفاده کنید. بدین منظور یک محصول جدید ایجاد کنید و یا در صورت وجود یکی از محصولات قبلی را جهت ویرایش انتخاب کنید.

همانطور که می دانید در بخش محصولات ووکامرس جعبه ای به نام «اطلاعات محصول» وجود دارد. به این بخش از صفحه بروید و روی تب Custom Tabs کلیک کنید. در این بخش می توانید تب های جدید را ایجاد کنید و به محصول اضافه کنید.

همچنین اگر تب از پیش ذخیره شده ای داشته باشید، از طریق دکمه Add a Saved Tab می توانید به محصول اضافه کنید. باتوجه به اینکه ما تا کنون تب از پیش ذخیره شده ای نداریم، پس روی دکمه Add a Tab کلیک کنید تا اولین تب جدیدتان را ایجاد کنید.

در کادر Tab Title عنوان تب را وارد کنید. سپس در بخش ویرایشگر اطلاعات مربوط به تب را وارد کنید. برای ایجاد تب محدودیتی وجود ندارد و می توانید با کلیک مجدد روی دکمه Add a Tab تب های جدید و بیشتری را ایجاد کنید.

اگر بیش از یک تب ایجاد کرده باشید، از طریق دکمه های Move tab order می توانید اولویت نمایش را تغییر دهید. همچنین اگر تب ایجاد شده را لازم نداشتید، کافیست روی دکمه Remove Tab کلیک کنید تا حذف شود.

در نهایت فراموش نکنید که دکمه Save Tabs را بزنید تا تب ها ذخیره شوند.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .