ووکامرس یک افزونه جانبی وردپرس است که با نصب آن می توان وردپرس را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کرد. فروشگاه سازهای دیگری بجز ووکامرس برای وردپرس وجود دارند، اما ووکامرس قویترین افزونه فروشگاه ساز ووکامرس می باشد که ما در این مقاله از وب سایت کانی تمز دلایل خوبی برای انتخاب ووکامرس به عنوان فروشگاه ساز وردپرس داریم.

چرا از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده کنیم؟

هم اکنون ووکامرس دارای تعداد دانلود و نصب فعال بسیار زیادی می باشد که این مورد نشان دهنده محبوبیت آن است. در ادامه به برخی دلایل خوب برای انتخاب فروشگاه ساز ووکامرس جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

1- ووکامرس به صورت مداوم در حال توسعه است

یکی از دلایل بسیار خوب برای انتخاب ووکامرس به عنوان فروشگاه ساز توسعه دائمی آن می باشد. در صورتی که با ووکامرس آشنایی ندارید لازم است بدانید که هر ماه یا حداقل دو ماه یکبار ووکامرس نسخه های جدید ارائه می دهد که در هر بروزرسانی تعداد از مشکلات قبلی برطرف و حتی برخی امکانات جانبی به آن اضافه می شود.

زمانی که شما یک فروشگاه ساز خوب که همیشه در حال توسعه و بروزرسانی می باشد را برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید، دیگر نگران بوجود آمدن مشکلات و تداخلات با سایر افزونه ها و اسکریپت ها نخواهید بود.

فروشگاه ساز ووکامرس

فروشگاه ساز ووکامرس

2- ووکامرس دارای تعداد زیادی افزونه جانبی است

ووکامرس تعداد زیادی افزونه جانبی برای اضافه کردن امکانات بیشتر به آن دارد. یعنی شما در فروشگاه ساز ووکامرس خود ، مشکلی از نظر اضافه کردن امکانات جانبی به فروشگاه خود نخواهید داشت. برای هر کاری که فکر می کنید ووکامرس افزونه دارد و شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

برای مثال در صورتی که شما نیاز به امکان صدور فاکتور PDF برای ووکامرس داشته باشید به راحتی قادر خواهید بود از بین افزونه های صدور فاکتور ووکامرس یکی را به دلخواه روی فروشگاه اینترنتی خود نصب کرده و این امکان را روی سایت خود فراهم کنید. البته این فقط یک مثال بود، شما در ووکامرس هر امکان جانبی که نیاز داشته باشید می توانید به راحتی با افزونه ها این امکانات را به سایت خود اضافه کنید.

3- ووکامرس کاملاً فارسی و بومی سازی شده است

یکی دیگر از مهمترین دلایل انتخاب ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، بومی سازی شدن آن می باشد. شما هم می دانید که یک فروشگاه اینترنتی در بخش پرداخت از مشتری اطلاعات شهر و آدرس می خواهد. در فروشگاه ساز ووکامرس شما به تمامی شهرهای ایرانی دسترسی خواهد داشت. علاوه بر لیست تمامی شهرهای ایران در ووکامرس شما می توانید از واحد های پولی ایران که ریال و تومان می باشند نیز در ووکامرس بهره مند شوید.

قالب های فروشگاهی

قالب های فروشگاهی

4- ووکامرس دارای پشتیبانی فارسی است

وب سایت های زیادی در ایران در حال ارائه آموزش و پشتیبانی ووکامرس هستند. یکی از این سایت ها کانی تمز می باشد که تمامی آموزش های ووکامرس قدم به قدم به صورت متنی و ویدیویی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

برای مشاهده آموزش کامل ووکامرس اینجا کلیک کنید .

علاوه بر آموزش ها شما در وب سایت کانی تمز می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکلی در رابطه با ووکامرس از طریق بخش نظرات هر مقاله با تیم کانی تمز در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم .

5- ووکامرس دارای صدها قالب یا پوسته آماده برای نمایش فروشگاه شماست

همانند افزونه ها ، ووکامرس دارای قالب های فروشگاهی بسیار زیادی می باشد. قالب ها در سایت نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. شما از بین تعداد زیادی قالب ووکامرس می توانید از هر طرحی که خوشتان می آید استفاده کنید. قالب ، ظاهر و چهار چوب وب سایت فروشگاه اینترنتی شما را تشکیل می دهد.

یکی از بهترین قالب های فروشگاهی در ایران قالب فروشگاهی کانی شاپ می باشد که یک پوسته کاملاً فارسی و ایرانی است. شما از طریق لینک زیر می توانید جزئیاتی در رابطه با این قالب فروشگاهی و دموهای آنلاین آن را مشاهده کنید. همچنین می توانید از کارشناسان تیم توسعه دهنده قالب کانی شاپ برای تهیه این قالب فروشگاهی مشاوره رایگان بگیرید .

برای مشاهده توضیحات قالب فروشگاهی کانی شاپ به همراه دموهای قالب کانی شاپ کلیک کنید .

6- ووکامرس دارای چندین درگاه پرداخت اینترنتی ایرانی است

یکی دیگر از دلایل خوب برای استفاده از فروشگاه ساز ووکامرس وجود درگاه های ایرانی برای این افزونه می باشد. شما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود با افزونه ووکامرس قادر خواهید بود از درگاه های پرداخت اینترنتی بانک های ایرانی بهره مند شوید.
در حال حاضر ووکامرس تمامی درگاه های پرداخت ایرانی را پشتیبانی می کند و برای هر درگاه یک افزونه جانبی دارد که شما می توانید برای مجهز کردن فروشگاه خود به درگاه اینترنتی از این افزونه ها استفاده کنید.

لازم به ذکر است شما در رابطه با درگاه پرداخت می توانید به صورت همزمان از چند درگاه مختلف روی سایت خود استفاده کنید. و نکته بعدی اینکه برخی از درگاه های پرداخت رایگان و برخی تجاری یا پولی هستند .

ووکامرس

ووکامرس

7- ووکامرس دارای سیستم گزارش گیری کامل است

در ووکامرس بخشی برای گزارش گیری وجود دارد که شما می توانید به راحتی گزارشات فروش و درآمد خود را دریافت کنید. بخش گزارشات قابلیت نمایش فروش ها و میانگین درآمد را به صورت هفتگی ، ماهانه و سالانه را دارد.

علاوه بر قابلیت گزارش گیری ، ووکامرس قابلیت ارائه تخمین درآمد و همچنین قابلیت مشخص کردن میانگین درآمد ماهانه را دارا می باشد که شما به طور کامل به این موارد در سایت فروشگاه اینترنتی خود که با ووکامرس راه اندازی کرده اید دسترسی خواهید داشت.

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم بخش کوچکی از امکانات و قابلیت های بی نظیر افزونه ووکامرس می باشد. اما تنها به همین دلایل شما می توانید فروشگاه ساز ووکامرس را برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی کامل انتخاب کنید. لازم به ذکر است که ووکامرس بیشترین تعداد دانلود و بیشترین تعداد نصب را در بین تمامی فروشگاه ساز های دنیا دارد.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت آخرین مطالب کانال تلگرام کانی تمزرا دنبال کنید .